Naar inhoud

Minimalistische ringen

Sorteren op

19 producten

Product Bekijk Model
-24%UitverkochtBundleCircle of Love SetCircle of Love Set
-24%UitverkochtBundle
Circle of Love Set Aanbiedingsprijs €49,95 Normale prijs €65,85
-32%Salty RingSalty Ring
-32%
Salty Ring Aanbiedingsprijs €15,00 Normale prijs €21,95
Kleur
Mirage RingMirage Ring
Mirage Ring Aanbiedingsprijs €21,95
Kleur
UitverkochtPrincess RingPrincess Ring
Uitverkocht
Princess Ring Aanbiedingsprijs €22,95
Kleur
-32%Wavy RingWavy Ring
-32%
Wavy Ring Aanbiedingsprijs €15,00 Normale prijs €21,95
Kleur
Cube RingCube Ring
Cube Ring Aanbiedingsprijs €21,95
Kleur
Faith RingFaith Ring
Faith Ring Aanbiedingsprijs €19,95
Kleur
-45%Better together RingBetter together Ring
-45%
Better together Ring Aanbiedingsprijs €12,00 Normale prijs €21,95
Kleur
BestsellerForever RingForever Ring
Bestseller
Forever Ring Aanbiedingsprijs €21,95
Kleur
Dainty RingDainty Ring
Dainty Ring Aanbiedingsprijs €19,95
Kleur
BestsellerAimé RingAimé Ring
Bestseller
Aimé Ring Aanbiedingsprijs €21,95
Kleur
Angel RingAngel Ring
Angel Ring Aanbiedingsprijs €24,95
Kleur
Plain RingPlain Ring
Plain Ring Aanbiedingsprijs €14,95
Kleur
BestsellerStormi RingStormi Ring
Bestseller
Stormi Ring Aanbiedingsprijs €19,95
Kleur
Gift BoxGift Box
Gift Box Aanbiedingsprijs €5,95
Kleur
Extra jewelry pouchExtra jewelry pouch
Extra jewelry pouch Aanbiedingsprijs €2,95
Kleur
Smooth RingSmooth Ring
Smooth Ring Aanbiedingsprijs €19,95
Kleur
-60%Letter RingLetter Ring
-60%
Letter Ring Aanbiedingsprijs €10,00 Normale prijs €24,95
Kleur
-48%Ripple RingRipple Ring
-48%
Ripple Ring Aanbiedingsprijs €12,00 Normale prijs €22,95
Kleur
12 maanden garantie op verkleuring
140.000+ happy customers
Voor 23:59 besteld = morgen in huis

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg